NAFIGATE kyselina hyaluronová 2% gel 20ml

NF_01005

Česká 100% čistá Nafigate kyselina hyaluronová je revolučním řešením v boji proti vráskám a jizvám. Díky kombinace 100% čisté nízko a vysokomolekulové kyseliny hyaluronové ve vysoké koncentraci 2% funguje nejen na povrchu pokožky, ale i v hlubších vrstvách pokožky (v dermisu), kde vznikají vrásky. Působí okamžitě i dlouhodobě. Přípravek neobsahuje parabeny a není parfemován.

Více informací

499,00 Kč s DPH

Skladem - odeslání následující pracovní den

  100% kyselina hyaluronová 20ml kombinuje 100% čistou nízko a vysokomolekulovou kyselinu hyaluronovou ve vysoké koncentraci 2 %. Díky tomu funguje nejen na povrchu pokožky, ale i v hlubších vrstvách pokožky (v dermisu), kde vznikají vrásky. Neobsahuje parabeny ani parfemaci.
  VLASTNOSTI PRODUKTU
  Konzistence Tekutý gel
  Typ pleti Pro všechny typy pleti včetně citlivé
  Určeno pro Muže a ženy od 25 let s pokožkou projevující známky stárnutí a s výskytem jizviček.
  Obsah produktu 20ml - 100% čistá kyselina hyaluronová bez parabenů a parfemace
  Možnosti aplikace Vhodná pro denní a noční aplikaci. Vyhovuje jako podklad pro kosmetické pleťové přípravky (např. dekorativní a hydratační kosmetika)
   
  PROČ NAFIGATE KYSELINA HYALURONOVÁ?
  • Jedinečná kombinace nízko- (1%) a vysokomolekulové(1%) kyseliny hyaluronové
  • Nejvyšší doporučená 2% koncentrace 100% čisté kyseliny hyaluronové pro každodenní použití
  • Hydratuje, regeneruje a vypíná pleť
  • Redukce jemných i hlubokých vrásek
  • Eliminace jizviček a ranek
  • Sjednocení pleti
   
  JAK NA APLIKACI?
  • Aplikujte 2x denně, nejlépe ráno a večer na vyčištěnou pleť.
  • Můžete aplikovat na obličej, dekolt a další oblasti, kde se objevují vrásky a známky stárnutí pokožky
  • Na odlíčenou a očištěnou pleť naneste malé množství kyseliny hyaluronové. Jemně vmasírujte konečky prstů gel do pleti.
  UNIKÁTNÍ DVOU-MOLEKULOVÉ SLOŽENÍ NAFIGATE KYSELINY HYALURONOVÉ

  MALÉ MOLEKULY - Mini HA™ má velikost molekul 3000 - 10000 daltonů. Díky své nízkomolekulové hmotnosti proniká do hloubky pokožky, kde napravuje a oddaluje vznik vrásek a jizev tím, a že stimuluje obnovu a růst buněk. Účinek je při pravidelném používání dlouhodobý.                                                                                                                                                                                VELKÉ MOLEKULY - Klasická HA má velikost molekul 1-2 mil. daltonů a díky své vysokomolekulové hmotnosti působí na povrchu pokožky, kde ji regeneruje a vyhlazuje. Účinek je viditelný a citelný. 

  Díky této kombinaci dvou velikostí molekul dokáže NAFIGATE Kyselina Hyaluronová působit na povrchu kůže a v podkožní vrstvě – dermisu – kde vznikají vrásky.  Efekt je tedy nejen okamžitý, ale také dlouhodobý. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: