NAFIGATE oční sérum 10ml

NF_01004

Profesionální sérum na vyhlazení vrásek a jizviček kolem očí  obsahuje kombinaci 100% čisté nízko a vysokomolekulové kyseliny hyaluronové ve vysoké koncentraci 2%. Tato jedinečná kombinace funguje nejen na povrchu pokožky, ale i v hlubších vrstvách, kde vznikají vrásky. Vaši pokožku rozzáří a navrátí jí mladistvý a svěží vzhled. Přípravek neobsahuje parabeny a je vhodný pro všechny typy pleti.

Více informací

499,00 Kč s DPH

Skladem - dodání do 10 dnů

  NAFIGATE oční sérum v sobě kombinuje 100% kyselinu hyaluronovou, která hydratuje a vypíná pleť i v nejhlubších vrstvách pokožky a REVITALIN PF, který má vědecky prokázaný efekt pro zvýšení přísunu kyslíku pokožce na celulární úrovni, a tím viditelně zlepšuje vzhled a kvalitu pokožky v okolí očí.  Neobsahuje parabeny ani parfemaci. 
  VLASTNOSTI PRODUKTU

  Konzistence

  Tekutý gel

  Typ pleti

  Pro všechny typy pleti včetně citlivé

  Určeno pro

  Muže a ženy od 25 let s pokožkou v očním okolí projevující známky stárnutí

  Obsah produktu

  10ml - 100% čistá kyselina hyaluronová bez parabenů a parfemace s Revitalinem PF

  Možnosti aplikace

  Vhodná pro denní a noční aplikaci na pokožku okolo očí. Vyhovuje jako podklad pro kosmetické pleťové přípravky (např. dekorativní a hydratační kosmetika)

  PROČ NAFIGATE OČNÍ SÉRUM?
  • Jedinečná kombinace nízko- (1%) a vysokomolekulové (1%) kyseliny hyaluronové a REVITALINU PF pro zlepšení vzhledu a kvality očního okolí
  • Nejvyšší doporučená 2% koncentrace 100% čisté kyseliny hyaluronové pro každodenní použití
  • REVITALIN PF dodává energii buňkám pokožky. Okolí očí je rozjasněné a zářící
  • Hydratuje, regeneruje a vypíná oční okolí
  • Aktivní složky přírodních látek mají vědecky prokázaný efekt pro zvýšení přísunu kyslíku pokožce na celulární úrovni

   

  JAK NA APLIKACI?
  • Aplikujte 2x denně, nejlépe ráno a večer na vyčištěnou pleť okolo očí.
  • Na odlíčenou a očištěnou pleť naneste malé množství kyseliny hyaluronové očního séra. Gel jemně vmasírujte konečky prstů do pleti.
  UNIKÁTNÍ DVOU-MOLEKULOVÁ KYSELINA HYALURONOVÁ OBSAŽENA V OČNÍM SÉRU

  http://www.hyaluronova.eu/files/velke-a-male-molekuly-HA-v-kuzi.jpg

  MALÉ MOLEKULY - Mini HA™ má velikost molekul 3000 - 10000 daltonů. Díky své nízkomolekulové hmotnosti proniká do hloubky pokožky, kde napravuje a oddaluje vznik vrásek a jizev tím, a že stimuluje obnovu a růst buněk. Účinek je při pravidelném používání dlouhodobý.                                                                                                                                                                                VELKÉ MOLEKULY - Klasická HA má velikost molekul 1-2 mil. daltonů a díky své vysokomolekulové hmotnosti působí na povrchu pokožky, kde ji regeneruje a vyhlazuje. Účinek je viditelný a citelný. 

  Díky této kombinaci dvou velikostí molekul dokáže NAFIGATE Oční Sérum působit na povrchu kůže a v podkožní vrstvě – dermisu – kde vznikají vrásky.  Efekt je tedy nejen okamžitý, ale také dlouhodobý. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

-->