[N]FIBRECARE Inertní maska25g

NFC_004

Profesionální inertní suchá nanovlákenná maska bez účinných látek, která zvýrazní účinky Vašich oblíbených sér a krémů. Pomáhá totiž jejich udržení na obličeji, stejně jako jejich lepšímu a rovnoměrnějšími vstřebávání. Oblíbené řešení pro kosmetičky i dermatology.

Více informací

299,00 Kč s DPH

Skladem - odeslání následující pracovní den

  Koncept suché plátýnkové masky, která v sobě kombinuje inovativní technologii dodávání aktivních látek do kůže s unikátním uživatelským zážitkem.

  Maska je založena na dlouholetém úspěšném a patentovaném výzkumu společnosti Nanopharma v oblasti nanovláken. Jako vůbec první český výrobek byla vybrána porotou prestižní kosmetické soutěže Cosmetic Victories k postupu do finále v Paříži.

  1. Suchá plátýnková maska

  Zapomeňte na komplikované rozbalování a aplikaci mokrých masek. Maska [n]fibrecare je hedvábná a hřejivá na dotek a na obličeji ji téměř neucítíte. Díky suché formě masky navíc není potřeba používat tolik přídavných látek (např. konzervantů) jako u běžných mokrých masek. Je tak vhodná i pro ženy s citlivou pletí, pro které jsou běžné masky příliš dráždivé.

   2. Nanovlákna

  Nanovlákna jsou tisíckrát tenčí než lidský vlas a lidskému oka neviditelná. Hustá síť jemných nanovláken chrání pleť před průnikem bakterií a nečistot a současně v sobě nese zapouzdřeny aktivní látky, které uvolní teprve až když se dostanou do kontaktu s Vaší navlhčenou pletí. Obsah a biodostupnost aktivních ingrediencí je tak vyšší než u běžných masek.

  3. Účinné ingredience

  Masky [n]fibrecare obsahují jen prověřené ingredience, které se osvědčily jak v klinických studiích, tak i mezi dermatology. Zajímavé je, že kombinace ingrediencí v maskách jsou cíleně voleny tak, aby navzájem posilovaly svůj účinek.

  Složení:

  Polyvinyl Alcohol

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: