O společnosti nanoSPACE

NanoSPACE s.r.o. je mladá rozvíjející se firma, která působí na českém i zahraničním trhu zejména v oblasti antialergických výrobků z nanovláken. Je první firmou ve světě, která vyrábí bariérové povlaky zs nanovlákennou membránou. Tento zcela inovativní způsob ochrany proti prachovým roztočům a jejich alergenům staví společnost nanoSPACE s.r.o. k předním světovým výrobcům ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

Mezi produkty firmy nanoSPACE s.r.o. nepatří pouze již zmíněné antialergické povlaky, ale také protiroztočové přikrývky a polštáře. Součástí sortimentu jsou také další výrobky českých nanotechnologických firem jako např. antivirové ústenky, respirátory, fotokatalytické čističky nebo samočisticí nátěry.

Výrobky společnosti nanoSPACE s.r.o. jsou vhodné nejen pro alergiky, ale pro všechny, kteří dbají na čistotu a především své zdraví, a uvědomují ci, jak důležitý je pro člověka zdravý spánek.

Veškerá výrobní část našich produktů je vyráběna v České republice. Výhradním dodavatelem nanovláken je česká firma. Díky spolupráci s touto společností dochází k neustálému zlepšování technologických postupů a tím i kvality výrobků.

Vzhledem k tomu, že je společnost nanoSPACE s.r.o. výrobcem a zároveň distributorem, jsou zkráceny dodací lhůty na minimum. Koncoví zákazníci si mohou zakoupit produkty u smluvních partnerů nebo na našem internetovém obchodě. 

Video o vzniku nanoSPACE a o tom, jak fungují naše protiroztočové lůžkoviny

Společnost nanoSPACE s.r.o. je členem projektu Česko je nano a také jedním ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.