O společnosti nanoSPACE

NanoSPACE s.r.o. je nová rozvíjející se firma, která působí na českém a zahraničním trhu zejména v oblasti antialergických výrobků z nanovláken. Je první firmou ve světě, která vyrábí bariérové povlaky z nanovláken. Tento zcela inovativní způsob ochrany proti prachovým roztočům a jejich alergenům staví společnost nanoSPACE s.r.o. k předním světovým výrobcům ochranných protiroztočových a prachuvzdorných povlaků pro lůžkoviny.

Mezi produkty firmy nanoSPACE s.r.o. nepatří pouze již zmíněné antialergické povlaky, ale také prachuvzdorné přikrývky a polštáře. Součástí sortimentu jsou také antialergické hračky a povlaky a polštářky s dětskými motivy.

Výrobky společnosti nanoSPACE s.r.o. jsou vhodné nejen pro alergiky, ale pro všechny, kteří dbají na čistotu a především své zdraví.

Veškerá výrobní část našich produktů je vyráběna v České republice. Výhradním dodavatelem nanovláken je česká firma. Díky spolupráci s touto společností dochází k neustálému zlepšování technologických postupů a tím i kvality výrobků.

Vzhledem k tomu, že je společnost nanoSPACE s.r.o. výrobcem a zároveň distributorem, jsou zkráceny dodací lhůty na minimum. Koncoví zákazníci si mohou zakoupit produkty u smluvních partnerů nebo na našem internetovém obchodě. 

Společnost nanoSPACE s.r.o. je členem projektu Česko je nano a také jedním ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu.  PureSPACE Solution -další projekt ve kterém je firma nanoSPACE zapojena společně se společností nanotrade (viz. níže) 

Česko je nano

Popularizační a vzdělávací projekt „Česko je nano“ chce v roce 2015 veřejnosti atraktivní formou ukázat, jakých úspěchů dosáhli čeští vědci a výzkumní pracovníci v oblasti nanotechnologie a názorně předvést princip fungování zajímavých českých nanovynálezů a jejich využití v praxi. 

Asociace nanotechnologického průmyslu

Zástupci 12 českých nanotechnologických firem založili dne 27. listopadu 2014 na půdě agentury CzechInvest Asociaci nanotechnologického průmyslu ČR. Ta si klade za cíl reprezentovat zájmy českých firem a výzkumu v tomto oboru na národní i evropské úrovni, v obchodní i výzkumné a vzdělávací sféře. Chce do budoucna stavět na dobrém jménu, které má Česko v tomto oboru ve světě a šířit pozitivní povědomí o nanotechnologiích ve společnosti.  Zaměří se také na aktivní vyhledávání podpory a příležitostí spolupráce mezi komerční a výzkumnou sférou.

Projekt pureSPACE

  logo purespace

PureSPACE Solution je projekt společnosti nanoSPACE ve spolupráci se společností nanotrade. Pomocí nanotechnologií vytváříme čistý prostor bez alergenů, bakterií, virů, mikrobů a plísní. PureSPACE Solution je řešení pro lidi, kteří touží po moderním bydlení pro svou rodinu, po čistém prostředí v hotelu, u svého doktora nebo ve svém oblíbeném fitness centru. 

O co se přesně jedná?
  • Ošetříme Vám zdi a stropy fotokatalickými nátěry, které Vám vyčistí vzduch od všech mikroorganismů.
  • Vybavíme Vaši postel antialergickými lůžkovinami s nanotkaninou, které Vás zbaví všech roztočů a alergenů. Vaše lůžko bude čisté a nebude se z něj prášit. 
  • Ošetříme Váš nábytek antibakteriálním a antipachovým povrchem s nanočásticemi stříbra. 
  • Řekneme společně dost zapáchajícím a blednoucím textiliím. Ošetříme skla a sanitární techniku speciálním hydrofobním a antibakteriálním povrchem. Skla se Vám přestanou zapařovat a povrchy se udrží dlouhodobě čisté. 
  • Snížíme spotřebu chemie při uklízení o 30 % a ušetříme Váš čas, který musíte uklízení věnovat.
  • Vyřešíme problémy s nepříjemnými zápachy. Vzduch v prostředí ošetřeném technologií pureSPACE Solution je stále čerstvý a svěží bez drahých čističek, používání chemie a neustálého větrání. 

Využíváme 100% bezpečnou nejmodernější technologii testovanou několika zkušebními ústavy. Využíváme 100% české produkty.