Doprava 

Zaslání přepravní službou

Zboží je možno kupujicímu zaslat přepravní službou Geis Parcel CZ s.r.o. Cena přepravy po České republice je 99 Kč s DPH při platbě předem (platba kartou, přes bankovní účet, gopay) a 120 Kč s DPH při objednávce na dobírku. Při dopravě Českou poštou je dopravné při platbě převodem 168,-Kč a dobírka 189,-Kč. Při objednávce produktů jiných než lůžkoviny je poštovné nad 600 Kč zdarma. Při nákupu minimálně jednoho kusu lůžkovin (povlaky, povlečení, prostěradla, přikrývky a pošltáře) je doručení zdarma. Zboží je také možné převzít osobně po telefonické dohodě na adrese Rohova 98, 344 01 Domažlice.

Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupující, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupujicí od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@nanoSPACE.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.


-->