Zasíláme také na Slovensko. Doručení do 3 dnů od předání dopravci. Pro ceny v EUR použijte přepínátko.

Jak vybrat vhodnou přikrývku pro alergiky?

 

Snad každý touží po pohodlí a pocitu bezpečí, jakmile se v posteli zavrtá pod hřejivou přikrývku. Co když je ale plná nezvaných hostů, jež jsou pouhým okem téměř neviditelní? Ač se vám to ani trochu nelíbí, právě v lůžkovinách si roztoči hoví velmi rádi. Zatímco vy spíte, jejich alergeny vás dráždí celou noc a doslova vám znepříjemňují život. Nenechte si jimi narušovat chvíle odpočinku. S antialergickou přikrývkou nanoSPACE® si můžete dopřát klidný spánek a ráno se probouzet odpočatí a bez alergických reakcí.

Proč si pořídit protiroztočovou přikrývku

Budíte se často unavení, oteklí, s ucpaným nosem? Nebo pokašláváte a trpíte chronickou rýmou? Potom vás zřejmě trápí alergie na roztoče. V takovém případě je protiroztočová přikrývka nanoSPACE® přesně to, co potřebujete. Díky české nanotkanině vám zajistí 100% ochranu před těmito škůdci, kterých jsou v běžné přikrývce miliony. Nanovlákenná vrstva jim však účinně a efektivně zabrání ve shromažďování či množení se ve výplni, a to bez použití jakékoliv chemie. Jedná se o čistě mehanickou bariéru, přes kterou roztoči a jejich alergeny nemají sebemenší šanci projít. Vy si tak budete moct užívat bezpečný a ničím nerušený spánek.

Tip: Trápí vás alergie na roztoče? Zjistěte, jak s ní bojovat.

Antialergickou přikrývku s nanomembránou bez pochyby ocení nejen alergici a astmatici, ale také všichni ostatní, jež touží po kvalitním odpočinku. Je velmi příjemná, pohodlná, lehká a dokonale prodyšná. Navíc na ni už nepotřebujete antialergický povlak nebo povlečení. Sama o sobě vás perfektně ochrání před alergeny. Postačí vám tedy běžné povlečení, jak jste zvyklí, a prát ji můžete jen 1–2× za rok – a to aniž by ztrácela na své bravurní účinnosti.

Přečtěte si, jak se starat o nano lůžkoviny nanoSPACE®

Jak (si) vybrat přikrývku pro klidný spánek?

Při výběru ideální přikrývky vždy myslete na důležitá kritéria, jako je délka, šířka či výhřevnost. Přece jen určitě nechcete, aby vám z pod peřiny koukaly nohy nebo abyste se v zimních měsících klepali zimou pod lehkou letní přikrývkou. Společnost nanoSPACE® však myslí na vše. Proto pro vás máme na výběr hned několik variant protiroztočových přikrývek s českou nanotkaninou:

Letní antialergická přikrývka

Není snad nic lepšího, než když se v horkých letních měsících zavrtáte pod přikrývku, která vás 100% ochrání a dopřeje vám klidný spánek. Jestli vám přílišné teplo nedělá dobře a unavuje vás ustavičné převalování se ze strany na stranu, že ani oka nazamhouříte, je letní antialergická přikrývka nanoSPACE® ideální volbou. Je tenká, lehká, příjemně měkká, a zároveň vám zajistí perfektní ochranu před roztoči a jejich alergeny. Co víc si přát…, snad už jen se pod ni co nejdřív zavrtat.

Jelikož vám chceme dopřát naprostý komfort, máme ji pro vás k dispozici v různých rozměrech. Pokud se o svou deku neradi dělíte, můžete si pořídit klasiku pro jednoho (140 × 200 cm). Pro dlouhonohé jedince máme samozřejmě i delší variantu (140 × 220 cm). Jestli se ale raději tulíte k partnerovi pod jednou dekou, zvolte rozšířenou variantu (200 × 200 cm), kterou máme také i pro dlouhány.

 

 

Varianta:

Rozměry:

Klasika pro jednoho

140 × 200 cm

Prodloužená pro jednoho

140 × 220 cm

Klasika pro dva

200 × 200 cm

Širší pro dva

220 × 200 cm

Extra široká pro dva

240 × 200 cm

Extra široká a dlouhá pro dva

240 × 220 cm

celorocni-prikryvka 

 

Zimní antialergická přikrývka

Chladné zimní večery si naopak zaslouží zimní antialergickou přikrývku nanoSPACE®. Nejenže vás úžasně zahřeje a dopřeje maximální pohodlí, ale k roztočům a jejich exkrementům je nekompromisní, stejně jako letní přikrývka. Můžete si tak být jisti, že vás pod ní čeká ničím nerušený spánek v teple.

Zimní protiroztočovou přikrývku si můžete koupit v několika velikostech:

 

Varianta:

Rozměry:

Klasika pro jednoho

140 × 200 cm

Prodloužená pro jednoho

140 × 220 cm

Klasika pro dva

200 × 200 cm

Širší pro dva

220 × 200 cm

Extra široká pro dva

240 × 200 cm

Extra široká a dlouhá pro dva

240 × 220 cm

 zimni-alergicka-prikryvka_1 

 

Celoroční antialergická přikrývka

Hledáte spíše univerzální deku, pod kterou vám bude skvěle v létě i zimě? Potom jistě oceníte celoroční antialergickou přikrývku nanoSPACE®. Je též vybavena nanovlákennou membránou a vyniká identickými vlastnostmi jako letní a zimní verze. Jediné, v čem se liší, je její tloušťka. Ani tenká, ani tlustá. Prostě tak akorát po celý rok.

I u ní máte na výběr ze šesti velikostí:

 

Varianta:

Rozměry:

Klasika pro jednoho

140 × 200 cm

Prodloužená pro jednoho

140 × 220 cm

Klasika pro dva

200 × 200 cm

Širší pro dva

220 × 200 cm

Extra široká pro dva

240 × 200 cm

Extra široká a dlouhá pro dva

240 × 220 cm

 
celorocni-prikryvka  

 

Duo antialergická přikrývka

Nevíte, jestli si vybrat letní, nebo zimní? Obáváte se, že pod celoroční by vám v létě bylo horko a v zimě zase zima? I na to jsme mysleli a vytvořili multifunkční Duo antialergickou přikrývku nanoSPACE®. Hodí se pro všechna roční období. Obsahuje totiž letní i celoroční přikrývku. Skládá se tedy ze dvou různě silných přikrývek, které jsou spojené tkanicemi. V případě, kdy je necháte spojené, získáte zimní protiroztočovou přikrývku. Nebo je můžete rozpojit a rázem máte ideální deku na léto či univerzální deku na celý rok. Záleží jen na vašich preferencích a potřebách.

 

 

Varianta:

Rozměry:

Klasika

140 × 200 cm

Prodloužená

140 × 220 cm

 duo-prikryvka

  

Thermo antialergická přikrývka

Jste neustále zmrzlí? Ruce i nohy vás zebou? Máme řešení – Thermo antialergickou přikrývku nanoSPACE®, která je pro vás jak dělaná. Jakmile se jí přikryjete, bude vám nádherně teplo, a to i ve velmi chladné ložnici. Už se nemusíte třást zimou a budit unavení a s ucpaným nosem. Tato přikrývka vás skutečně zahřeje a díky nanotkanině zabrání shromažďování a množení roztočů, kteří způsobují nepříjemné alergické reakce.

► Zjistěte, co jsou roztoči a co způsobují.

V čem tkví její výhřevné kouzlo? Způsob výroby Thermo přikrývky nanoSPACE® je velmi speciální. Aby vám mohla poskytnou pohodlí a požadované teplo, je vyrobena ze dvou celoročních přikrývek. Ty jsou k sobě pevně spojeny lemovacím strojem. Uvnitř tak vznikne vzduchová kapsa, která dokonale izoluje teplo pod přikrývkou. A to si následně užíváte vy, i když všude kolem je zima.

 

Rozměry:

Gramáž:

140 × 200 cm

600 g/m2

140 × 220 cm

600 g/m2

 
 thermo-prikryvka

 

Dětská antialergická přikrývka

Jestli je vaše dítě astmatik nebo trpí alergií na roztoče a každý den se probouzí s rýmou a kašlem, pak mu určitě pořiďte antialergickou přikrývku nanoSPACE® pro děti. Stejně jako přikrývky pro dospělé obsahuje nanovlákennou membránu. Během chvilky si tak na nepříjemné projevy alergie ani nevzpomene a bude spát klidně jako miminko.

Dětskou protiroztočovou přikrývku s nanotkaninou máme v nabídce v rozměru 90 × 135 cm a koupit ji můžete buď v letní, nebo celoroční verzi.

 

 

Varianta:

Rozměry:

Gramáž:

Letní

90 × 135 cm

150 g/m2

Celoroční

90 × 135 cm

300 g/m2

 detska-prikryvka

 

Pokud chcete své dítě před roztoči co nejlépe ochránit, doporučujeme zakoupit i další nano lůžkoviny. Tak získáte 100% jistotu, že před nimi bude v bezpečí a ve spánku ho nebudou zbytečně dráždit.

► Přečtěte si, jak vybavit postel alergika.

Užívejte si kvalitní spánek bez roztočů i chemie

Toužíte po báječném odpočinku a chcete se probouzet svěží a plní energie? Antialergické přikrývky nanoSPACE® vám to dopřejí, ať už si vyberete kteroukoli variantu. Jsou perfektním společníkem v posteli nejen pro alergiky a astmatiky, ale jejich pohodlí, lehkost, prodyšnost a efektivní ochranu před alergeny ocení každý. Když si k nim navíc pořídíte i protiroztočový polštář, povlak na matraci či prostěradlo z Nanobavlny®, budete doslova spát jako v bavlnce a zajistíte si tak dokonale nepropustnou ochranu před roztoči.

Josef Handrejch z nanoSPACE
Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálů.