Zasíláme také na Slovensko. Doručení do 3 dnů od předání dopravci. Pro ceny v EUR použijte přepínátko.

Jak vybrat protiroztočový povlak na matraci

 

Tušili jste, že vaši postel neobýváte jen vy, ale i obrovské množství roztočů? I když je to těžce představitelné, jsou jich tam miliony. Obzvlášť v matraci se to jimi doslova hemží. Není se tedy čemu divit, že mnoho lidí dokážou pořádně potrápit a značně jim znepříjemnit nejen odpočinek, ale i život.

Také se budíte bez energie, s ucpaným nosem či pokašláváte? Pak nejspíš i vás trápí alergie na roztoče. Ale nezoufejte. Díky protiroztočovému povlaku na matraci si i vy můžete dopřát klidný spánek a probouzet se s úsměvem.

Proč si pořídit protiroztočový povlak na matraci?

Při preventivní péči o zdraví alergika či astmatika nepodceňte správnou ochranu matrace. Vzhledem k tomu, že se nedá vyprat a není jednoduché ji vyčistit, skrývá se právě v ní nejvíce prachových roztočů. Jsou sice pouhým okem téměř neviditelní, ale o to více o sobě dávají vědět – ranní únavou, chronickou rýmou, kašlem, opakovanými záněty dutin či nosohltanu, záněty středního ucha nebo ekzémy.

Tip: Máte alergii na roztoče? Zjistěte, jak s ní bojovat.

Protiroztočový povlak nanoSPACE® na matraci je ideální řešení bez použití jakékoli chemie. Je vyrobený z vícevrstvé textilie s nanovlákennou membránou uvnitř. Ta funguje jako neprostupná bariéra, přes kterou se roztoči do matrace rozhodně nedostanou. Nemají tak sebemenší šanci se v ní shromažďovat či množit. Díky tomu jsou vaše dýchací cesty v bezpečí a vy se můžete oddávat příjemnému odpočinku.

Další nespornou výhodou povlaku z české nanotkaniny je, že na něj stačí natáhnout naprosto běžné prostěradlo. Už nepotřebujete kupovat antialergické. Tuhle úlohu zvládne povlak na jedničku sám o sobě. Navíc jej můžete prát jen 1× za rok, a to s garancí 100% účinnosti pro deset pracích cyklů.

Přečtěte si, jak se starat o nano lůžkoviny nanoSPACE®.

Jak vybrat antialergický povlak na matraci?

Rozhodli jste se investovat do zdraví a pořídit sobě nebo svým blízkým povlak s nanovlákennou membránou na matraci? Skvělá volba. Jak ho ale vybrat, aby vám co nejvíce vyhovoval a efektivně plnil svoji funkci? 

Společnost nanoSPACE® si při vytváření nano lůžkovin zakládá nejen na nekompromisní nepropustnosti alergenů produkovaných prachovými roztoči, ale také na kvalitě materiálu, skvělé prodyšnosti, praktičnosti a možnosti výběru z několika variant a velikostí. Správná volba rozměrů povlaku je totiž zásadní. Na matraci musí doslova padnout jako ulitý a perfektně ji obepnout. Proto před samotným výběrem musíte vždy vědět její přesné rozměry – délku, šířku i výšku.

Na výběr máte varianty:

Protiroztočový povlak na matraci – se zipem

Stejně jako jiné povlaky slouží i protiroztočový povlak nanoSPACE® na matraci k tomu, aby oddělil tělo od jádra matrace, zajistil její čistotu a vypadal esteticky. Ale narozdíl od běžných povlaků je vyrobený z velmi příjemné a prodyšné textilie, pod kterou se nachází tenká vrstva české nanotkaniny. Díky tomu povlak dokonale ochrání matraci, potažmo vaše zdraví, před roztoči a jejich alergeny.

Antialergický povlak nanoSPACE® je navíc opatřen zipem. Na matraci tak skvěle drží, ale zároveň je lehce snímatelný – což oceníte při jeho údržbě. Doporučujeme je prát na 40 °C, aby vydržela funkčnost co nejdéle, ale v případě nutnosti je lze vyprat i na  60 °C. Po vyprání a usušení jej opět snadno natáhnete na matraci a můžete se s radostí oddávat slastnému a ničím nerušenému odpočinku.

Povlak si můžete koupit snad ve všech možných velikostech. Stačí si jen vybrat podle rozměrů matrace ten ideální přímo pro vás:

 

Rozměry (š × d × v):

80 × 200 × 20 cm

90 × 200 × 12 cm

90 × 200 × 15 cm

90 × 200 × 20 cm

100 × 200 × 20 cm

120 × 200 × 20 cm

140 × 200 × 20 cm

160 × 200 × 20 cm

180 × 200 × 20 cm

200 × 200 × 20 cm

220 × 200 × 20 cm

 
 protiroztocovy-povlak-na-matraci

 

Chcete mít 100% jistotu, že postel, do které uleháte noc co noc, je naprosto bezpečným místem? Že jste během spánku opravdu perfektně chráněni před neviditelnými škůdci? Vybavte ji i dalšími nano lůžkovinami, které vám to dopřejí. 

► Zjistěte, jak vybavit postel alergika.

Protiroztočový povlak na dětskou matraci – se zipem

Myslíme i na nejmenší… Je vaše dítě alergik, astmatik nebo mu „jen“ chcete dopřát kvalitní spánek? Pořiďte dětský protiroztočový povlak nanoSPACE® na matraci. Stejně jako povlak na matraci pro dospělé obsahuje nanovlákennou membránu. Už po první noci se díky ní projevy alergie na roztoče u dítěte výrazně zmírní a bude se probouzet odpočaté, bez rýmy, ucpaného nosu či kašle.

Dětský protiroztočový povlak s nanotkaninou máme v nabídce pro matrace s výškou 5–7 cm, a to ve dvou velikostech: 

 

Rozměry (š × d):

60 × 120 cm

70 × 140 cm

 
 detsky-povlak-na-matraci

 

Pokud dítěti navíc vybavíte postýlku dalšími lůžkovinami z nanotkaniny, jako třeba antialergickým povlakem na polštář a povlakem na přikrývku, zajistíte mu naprosto bezpečné prostředí pro odpočinek. Nezvaní prachoví paraziti nebudou mít jakoukoli šanci škodit a dráždit jeho dýchací cesty.

Mějte klidný spánek bez roztočů

Postel je nepochybně místem, kde se každý chce cítit pohodlně a užívat si příjemné chvíle bez starostí. Je to oáza klidu, která vám má dopřát kvalitní odpočinek, jež vám dodá energii a sílu do dalších dnů. Protiroztočový povlak na matraci společně s dalšími lůžkoviny od nanoSPACE® jsou skvělou možností, jak toho docílit. Bez sebemenších pochyb jsou ideálním řešením a spolehlivou volbou pro zdravý a bezpečný spánek – nejen pro alergiky a astmatiky, ale pro všechny. Stačí si jen vybrat ››

Tip: přečtěte si 5 rad, jak vybrat správnou matraci na spaní

Josef Handrejch z nanoSPACE
Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálů.