Jak vybrat ideální polštář pro alergiky?

 

Už se těšíte, až ulehnete po dlouhém dni po postele a položíte si hlavu na pohodlný polštář? Co když je ale plný roztočů a jejich alergenů, které vám nedopřejí klidný spánek, po kterém tolik toužíte? Předejděte nepříjemným alergickým reakcím s protiroztočovým polštářem od nanoSPACE®. Díky nanovlákenné membráně je 100% účinnou a efektivní ochranou před roztoči.

Proč vsadit na protiroztočový polštář?

Protiroztočový polštář nanoSPACE® je pro alergiky a astmatiky ideální volbou. Perfektně je chrání před pouhým okem neviditelnými škůdci, kteří se zabydleli na mnoha místech u vás doma, kde si ve tmě a teple pochutnávají na odumřelé lidské kůži. Úplně nejraději se však schovávají v posteli, jsou jich tam miliony. V polštáři nevyjímaje. Není tedy divu, že se alergici na roztoče budí unavení, oteklí, s ucpaným nosem nebo kašlem.

Tip: Trpíte alergií na roztoče? Zjistěte, jak s ní bojovat

Antialergický polštář nanoSPACE® obsahuje českou nanovlákennou vrstvu, která brání roztočům ve shromažďování a množení se ve výplni. Je natolik účinná, že se k vám a vašim dýchacím cestám rozhodně nedostanou. A to bez použití jakékoli chemie. Jedná se o čistě mechanickou bariéru, skrz niž neprojdou. Přesto je polštář velmi příjemný, měkký a prodyšný. 

Pokud jste se rozhodli pořídit si protiroztočový polštář s nanotkaninou, jistě oceníte, že na něj už nepotřebujete antialergický povlak ani povlečení. Už takto sám o sobě vás 100% ochrání před alergeny. Navíc je také velké plus, že ho můžete prát jen 1–2× za rok, aniž by se snižovala jeho účinnost.

Přečtěte si, jak se starat o nano lůžkoviny nanoSPACE®.

Jak (si) vybrat polštář pro alergiky?

Společnost nanoSPACE® má na výběr hned několik typů polštářů s nanovlákennou membránou. Liší se velikostí, tvarem nebo provedením, ale k roztočům a jejich alergenům je každý z nich naprosto nekompromisní

 

polstar-kulickovy-se-zipem

 

Všechny polštáře jsou navržené tak, aby vám umožnili mít krk v rovině, a tak správně podporovali krk, hlavu i páteř. Jsou vyplněné kuličkovou výplní Standard, která patří k nejkvalitnějším plnícím materiálům na českém trhu. Právě díky ní polštáře nanoSPACE® vydrží dlouho bez známek sležení. Tato výplň z dutých polyesterových vláken má skvělou zotavovací schopnost a vynikající izolační a tepelné vlastnosti.

Při výběru vhodného polštáře je potřeba si nejdříve ujasnit, který typ polštáře hledáte. Zda klasický, nebo cestovní. Na výběr máte:

 Pokud hledáte antialergický polštář, který vám bude dělat věrnou společnost každý den v posteli, potom určitě zvolte klasický polštář. Záleží pouze na vás, jestli si zvolíte klasiku bez zipu, prošívaný se zipem nebo polštář z Nanobavlny®. Jestli si chcete dopřát klidný a bezpečný spánek na cestách, potom sáhněte spíše po „podkově“ z Nanobavlny®.

  Klasický protiroztočový polštář bez zipu

  Může sice působit obyčejně, ale jeho největší přednost se skrývá uvnitř – nanovlákenná membrána, která dokonale zabraňuje hromadění roztočů a jejich alergenů. Je vhodný pro alergiky a astmatiky, ale i pro ostatní, kteří si chtějí dopřát ničím nerušený a kvalitní spánek. Polštář je příjemně měkký, prodyšný a stoprocentně účinný.

  Chcete klasický protiroztočový polštář nanoSPACE® bez zipu? K dispozici je hned v několika rozměrech. Ujasněte si, jak velký polštář potřebujete, aby vám maximálně vyhovoval. Pokud vám ani jeden z uvedených rozměrů nevyhovuje, kontaktujte nás a my připravíme nabídku přímo pro vás.

   

  Rozměry:

  Váha:

  30 × 40 cm

  300 g

  40 × 40 cm

  400 g

  45 × 60 cm

  500 g

  50 × 50 cm 

  450 g

  50 × 70 cm

  600 g

  protiroztocovy-polstar-bez-zipu

   

  Prošívaný protiroztočový polštář se zipem

  Vypadá trochu jinak než klasický polštář bez zipu, ale jeho vlastnosti jsou na chlup stejné. I on nedovolí žádnému roztoči, aby vám jakkoli znepříjemňoval odpočinek. Jediné, v čem se liší, je prošívání a zip. Díky němu si můžete podle potřeby do polštáře doplnit kuličkovou výplň, případně ji část odebrat. Záleží jen na vás.

  Prošívaný polštář nanoSPACE® se zipem si můžete též pořídit v různých velikostech. Potřebujete jiný rozměr? Obraťte se na nás. Připravíme vám individuální nabídku na míru.

  Rozměry:

  Váha:

  30 × 40 cm

  300 g

  40 × 40 cm

  300 g

  45 × 60 cm

  400 g

  50 × 70 cm 

  500 g

  70 × 90 cm

  700 g

  70 × 90 cm

  900 g

  70 × 90 cm

  s dvojitým zipem

  900 g

  polstar-kulickovy-se-zipem

    

  Klasický protiroztočový polštář z Nanobavlny®

  Tento polštář si zamilujete. Kromě toho, že vás spolehlivě ochrání před roztoči a jejich alergeny, vám zaručí maximální pohodlí. Je vyrobený z luxusního bavlněného saténu v barvě champagne. Jedná se o látku pevné struktury s jemným lesklým povrchem s českou nanotkaninou uvnitř, která zabraňuje shromažďování a množení roztočů. Mimo 100% ochrany jistě oceníte, že si i po mnoha pracích cyklech zachovává svou zářivou barvu.

  Na výběr máte ze tří velikostí. Nejmenší rozměr (30 × 40 cm) můžete skvěle využít i jako cestovní polštářek. Pořiďte si klasický protiroztočový polštář z Nanobavlny® a probouzejte se svěží a odpočatí.

  Rozměry:

  Váha:

  30 × 40 cm

  300 g

  40 × 40 cm

  400 g

  50 × 50 cm

  450 g

  protiroztocovy-polstar-nanobavlna

   

   

   

  Cestovní protiroztočový polštář podkova z Nanobavlny®

  V naší nabídce rozhodně nesmí chybět cestovní polštář „podkova“, který vám na cestách zajistí perfektní pohodlí a bezpečné cestování bez nezvaných pasažérů – roztočů. Je totiž ušitý z bavlněného saténu v barvě champagne s nanovlákennou membránou uvnitř. Je hebký, prodyšný a i po několika pracích cyklech zůstává jeho barva stálá. Cestujte i vy bezpečně s cestovním polštářem z Nanobavlny®.

   

  cestovni-polstarek-podkova 

  Dopřejte (si) pohodový spánek bez roztočů i chemie

  Pokud chcete sobě nebo svým blízkým dopřát pohodový a ničím nerušený spánek, je protiroztočový polštář nanoSPACE® v kterékoli variantě nepochybně skvělou možností, jak toho docílit. Společně s ochranou matrace a přikrývky si tak zajistíte 100% neprostupnou ochranu před roztoči a jejich exkrementy. Nebudou mít sebemenší šanci vás jakkoli ohrožovat a dráždit, a vy si budete moct užívat kvalitní odpočinek bez alergenů.


  Tip: Přečtěte si, jak vybavit postel alergika.

  Josef Handrejch z nanoSPACE
  Josef Handrejch vystudoval Technickou univerzitu v Liberci a v nanoSPACE se věnuje výzkumu a vývoji nových nanovlákenných produktů. Má bohaté zkušenosti z oblasti textilní výroby a z oblasti použití nanovlákenných materiálů.