Antivirový šátek - Zlatý

Antivirový šátek s nanovlákennou membránou s multifunkčním využitím. Zachytí nebezpečné viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky z ovzduší kolem nás. Chrání před chřipkovými viry i bakteriální infekcí. Byl prokázán záchyt všech částeček nad 0,025 µm a účinnost byla stanovena na >99,9 %

Více informací

495,00 Kč s DPH

Nedostupné - na dotaz

  • RESPILON® Antismog Scarf s nanovlákenným filtrem zachycuje 99 % nebezpečných částic z ovzduší a zároveň zůstává vysoce prodyšný.
  • Šátek poskytuje účinnou ochranu dýchacích cest rodinám s dětmi, běžcům, chodcům, cyklistům, motocyklistům i lovcům.
  • Vysoce kvalitní strečová bavlna bez jakýchkoliv chemikálií odvádí pot a vlhkost.
  • Díky tvarovatelnému nosnímu klipu prochází veškerý inhalovaný vzduch skrz nanovlákennou filtrační membránu

  Je možno si vybrat z různých velikostí: XS/S - malé děti, M - pro dorost, ženy (drobnější obličej), L/XL - pro muže, XXL - pro velký obličej.

  Údržba: Doporučujeme pouze ruční praní na 40 °C, po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesne pod 60 % záchytu.

  Bakterie a viry mají životnost mimo tělo v minutách/hodinách maximálně několika málo dnech (až na velmi specifické případy).

  Pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem tak umírají/“uschnou“. Praním se tak žádné zvýšené ochrany nedosahuje.

  V rámci nepravidelného 3D síťového efektu, jak je nano ochrana koncipována, přes ni neproniknou a v jejich strukturách uhynou.