Antivirový šátek nanoSPACE - černý FFP2 dle dTestu

Antivirový šátek nanoSPACE s nanovlákennou membránou v černé barvě

 • univerzální velikost
 • pratelný, vyměnitelný nosní klip
 • nanovlákenná membrána s testovaným záchytem bakterií, virů, pylu a dalších submikronových částic 97-99,9 %
 • funkční materiál Coolmax®, tunelový nákrčník
 • vhodný pro alergiky, nanočástice stříbra s antimikrobiálním efektem
 • Prohlášení výrobce o vlastnostech výrobků (CE)
 • Šátek není zdravotnický prostředek
 • Šátek patří do kategorie komunitní nano roušky se všitým nanovlákenným filtrem.

 

Výrobce produktu i membrány je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

Můžeme doručit do:
22.6.2021
Skladem (> 5 ks)
Kód: NS.77.778
Značka: nanoSPACE
1 050 Kč –29 % 750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Antivirový šátek nanoSPACE - černý FFP2 dle dTestu
Se stříbrem
1 050 Kč –29 %

Skrz membránu neprojde většina prachu, smogu, pylu, sporů plísní, virů, infekcí ani polétavé alergeny plující vzduchem. Šátek je proto vhodný pro alergiky, astmatiky a všechny jedince se sníženou imunitou, kteří se potřebují lépe chránit. Není vhodný pro děti do 3 let – v případě potřeby musí být dítě pod neustálým dohledem zodpovědné dospělé osoby.

antivirove-satky-splnuji-narizeni

Hlavní výhody antivirového šátku nanoSPACE:

 • Všitá nanomembrána v oblasti nosu a úst s testovaným záchytem 97 % až 99,9 %
 • Nanomembrána zachycuje viry, bakterie, prachové, pylové i smogové částice.
 • Je vhodný na sport i každodenní nošení.
 • Nová verze s vyměnitelným klipem
 • Je ideální pro alergiky a astmatiky.
 • Vyniká vysokou prodyšností a velkou účinností záchytu nebezpečných částic.
 • Poskytuje skvělou ochrana pro osoby s oslabenou imunitou.
 • Nákrčník je určen k opakovanému použití.
 • Vyrábí se v univerzální velikosti.
 • Nanomembrána obsahuje nanočástice stříbra proti množení mikroorganismů.
 • Je vyroben v Česku z české nanovlákenné membrány.

Sedne na obličej všech tvarů

Antivirový šátek je multifunkční. Díky drátku v oblasti nosu a gumičce vzadu jej snadno přizpůsobíte jakémukoli obličeji. Díky velmi prodyšnému materiálu se v něm dobře dýchá a je vhodný i do letních měsíců. 

 • Nastavitelný a vyměnitelný nosní klip z hliníku – šátek lze dobře přizpůsobit obličeji tak, aby viry, alergeny nepronikly dovnitř.
 • Speciálně tvarovaný střih – kryje obličej i krk a tím vás dokonale chrání.
 • Stahovací gumový tkaloun – pomáhá šátek přizpůsobit vaší hlavě.
 • Dvoukomorová brzdička  – šátek pevně drží a nepadá.
 • Velmi prodyšný – v šátku se pohodlně dýchá i sportuje.
nano-satek-detail filtr-breasafe-ucinnost

 

Nanovlákenná membrána se stříbrem

V šátcích je použita nanovlákenná membrána s obsahem stříbrných nanočástic Nanosilver®. Díky použití nanostříbra nemohou mikroorganismy ve struktuře šátku přežívat a množit se. Membrána je všitá v oblasti nosu a úst tak, jak vidíte na obrázku.

Jak funguje nanovlákenná membrána v Antivirovém šátku nanoSPACE?

Z nanovláken se upřede nanovlákenná membrána, kterou si můžeme představit jako velmi hustou síť nebo filtr. Otvory v tomto filtru jsou tak malé, že molekula vzduchu jimi projde, ale bakterie, virus či alergen nikoli. Nanovlákenná membrána v antivirovém šátku je od společnosti PARDAM NANO4FIBERS a má otestovaný záchyt na částice 0,1-0,3 um (100-300 nanometrů) s účinností 97 % až 99 %, přičemž bakterie dosahují velikostí  200-1000 nanometrů, viry 20-400 nanometrů. To ale neznamená, že by membrána nedokázala zachytit menší, než testované částice. Naopak.

V nanoměřítku totiž do hry přicházejí tzv. atomární síly. Díky těmto silám je nejkritičtější velikost částic pro záchyt na membránách při vzduchové filtraci právě 200-300 nm, ale menší částice se díky atomárním silám zachytávají jednodušeji! Částice o velikosti 200-300 nm prochází přes membrány nejsnadněji, proto se filtrační materiály běžně testují právě na tuto velikost. Částice větší a menší než 200-300 nm se zachycují na vláknech mnohem efektivněji a ulpívají na nich, u malých částic totiž vstupují do hry tzv. Van der Waalsovy síly. Navíc bakterie a viry jsou vždy ve vznosu navázány na další aerosolové či prachové částice, a tím mají i větší velikost. Nanovlákenná membrána se stříbrem 

 

V čem je membrána použitá v šátcích jiná oproti konkurenci?

Nanovlákenná membrána použitá v Antivirových šátcích nanoSPACE se vyznačuje svou pevností a odolností vůči poškození. Zkoušeli jsme všechny dostupné varianty membrán na českém trhu a až na námi použitou membránu, ostatní konkurenční membrány nevydržely praní (snížení účinnosti konkurenčních membrán bylo z 99 % na 10 % po jednom praní). Námi použitá membrána si drží účinnost 95 % při šetrném praní i po 15 pracích cyklech. Doporučujeme na denní bázi sterilizovat dezinfekcí a prát 1 x týdně. 

Naše membrána je také obohacena nanočásticemi stříbra, které zabraňují množení mikroorganismů uvnitř membrány. 

 

Hodí se nejen při chřipkové či jiné epidemii

Ačkoli většina lidí nosí antivirový šátek v době epidemií či během pylové sezóny, opravdu vhodný je i jako ochrana proti smogu. Znečištěný vzduch je zabiják. Je známo, že právě smog je ročně příčinou úmrtí až 5,5 milionu lidí. Znečištěný vzduch přináší bolesti hlavy, podráždění kůže, očí, a při dlouhodobé inhalaci zplodin může dojít i k selhání jater, astmatu či rakovině. Šátek je proto vhodné používat:

 • ve smogem postižených oblastech (velká města) - obzvlášť při sportu
 • během pylové sezóny, pokud trpíte alergiemi a astmatem
 • při cestování zejména do znečištěných asijských zemí a velkoměst (například Bangkok)
 • na sport - při běhání, lyžování a jiných sportech, kdy se vaše dýchací cesty plně otevírají a vstřebávají vše z ovzduší
 • v dopravních prostředcích, kde hrozí vysoké riziko přenosu infekcí a virů
 • v dalších situacích, kdy se potřebujete chránit před vnějšími vlivy (rybaření, střelnice, horolezectví, jízda na motorce aj.)

Proč vyrábíme šátky z materiálu Coolmax®?

Materiál COOLMAX® je funkční materiál, který dokáže efektivně odvádět pot a vodní páry. Tato vlastnost je klíčová při sportu či aktivitách, kdy dochází k pocení. Materiál COOLMAX® je chladivý a příjemný na pokožku, často se pro výrobu oblečení do extrémního počasí, protože dokáže zajistit i při extrémních podmínkách komfort a pohodlí. 

Návod k použití – nasazení šátku:

Před nandáním antivirového šátku si vždy důkladně umyjte ruce nebo použijte antibakteriální gel. Stejně postupujte i po sundání šátku.

 • Umyjte si ruce vodou a mýdlem nebo použijte dezinfekci.
 • Srolujte antivirový šátek a opatrně jej přetáhněte přes hlavu.
 • Přitiskněte nosní klip ke kořenu nosu a jemně vytvarujte.
 • Pomocí vzadu umístěné elastické šňůrky s brzdičkou utáhněte šátek tak, aby vám pevně držel.

navod-k-pouziti-antiviroveho-satku

Návod k použití – sejmutí šátku

 • Uvolněte nosní klip a elastickou šňůrku, opatrně sejměte šátek.
 • Umyjte si ruce vodou a mýdlem nebo použijte dezinfekci.
 • Šátek vyperte či sterilizujte. 

Upozornění: U dospělých lidí správně nasazený šátek nezakrývá uši. Klip nikdy nepřehýbejte napůl, ani při nasazování šátků, ani při jeho údržbě či skladování!

navod-k-sejmuti-antiviroveho-satku

 

Péče o drátek

Před praním

Drátek před praním vždy vyjměte. Drátek je z hliníku a mohl by se v pračce poškodit.

vymena-dratku

Nepřehýbat

Šátek v oblasti drátku nikdy nepřehýbejte na polovinu. Drátek je z hliníku, který může být při extrémní námaze zlomen.

satek-co-nikdy-nedelat

Údržba Antivirového šátku nanoSPACE 

Antivirový šátek perte v pracím gelu či prášku bez obsahu chlóru a fosforu. Ideální je jádrové mýdlo. Nedoporučujeme sušení v sušičce, a to ani na nízkou teplotu.

Pokud šátek používáte k ochraně před viry, vždy jej po používání sterilizujte, například pomocí dezinfekce vhodné na nanovlákenné produkty. Šátek lze prát na 40 ˚C, ale abyste udrželi membránu co nejdéle funkční, doporučujeme prát šátek v ruce či v pračce na jemnější cyklus (ideální je program pro ruční praní), jelikož membrána v šátku se praním opotřebovává. Vypraný šátek nechte 12 až 24 hodin uschnout volně rozprostřený na sušáku nebo na topení (nikdy nepoužívejte kolíčky na prádlo). Pokud šátek perete v ruce, postupujte opatrně, abyste nepoškodili nanovlákenný filtr. Nepoužívejte bělidla, změkčovadla nebo jiné agresivní přípravky, šátek nesušte v sušičce a nežehlete. K praní antivirových šátků s nanofiltrem jsou vhodná prací vajíčka Ecoegg. 


Výrobce nano membrány nedoporučuje sterilizaci UVC lampou (germicidní lampa), neboť se jedná o silné oxidační činidlo! Doporučujeme praní bez odstřeďování. Nosnímu klipu tak prodloužíte životnost. Na mechanické poškození filtru a nosního klipu se nevztahuje záruka. 

Co dělat po zničení nanovlákenného filtru?

Nanovlákenný filtr použitý v antivirových šátcích je určen na praní, ale jako každý nanovlákenný materiál nevydrží nekonečné množství praní. Po čase je proto nutné celý šátek vyměnit, pokud máte ale doma zručnou švadlenku a chcete se pustit do výměny filtru, používejte pouze BreaSAFE filtry, které jsou určené k praní. Pokud byste použili jiný typ filtru, po prvním praní se vám zničí. 

Ekologické balení nanošátků nanoSPACE

baleni-antivirovych-satku-2

Ekologie je v naší firmě velmi silné téma, a proto jsme se rozhodli investovat i do ekologičtější varianty balení. Krabičky na antivirové šátky jsme nechali vyrobit z papíru z trávy, který se získává z dosud nevyužívaných zemědělských kompenzačních ploch. Ty jsou předepsané zákonem a nejsou ani hnojeny, ani chemicky ošetřovány. Papír z trávy k výrobě vlnité lepenky se vyrábí z cca 30 % travních pelet a ze zhruba 70 % sběrového papíru. Travní pelety pro výrobu papíru se zpracovávají výlučně mechanicky, takže je zapotřebí jen velmi málo vody a energie.

 

Upozornění

Výrobek nevhodný pro děti do 3 let věku a do velikosti ošacení 110. 

Rozměry

Šátek: orientační rozměry šátku: 32 x 27 cm (měřeno na horní hraně šátku, šířka šátku měřená v různých místech se může lišit až o 1 cm)

Filtr: orientační rozměry filtru: 15 x 21 cm

Jedná se o ruční výrobu, rozměry se mohou lišit.

Složení:

Textilní materiál (pletenina): 100% polyester
Filtrační nanovlákenný materiál: 95 % polypropylen a 5 % PA6

Výrobce 

nanoSPACE s.r.o., Rohova 98, Domažlice 344 01

 

Produkt je zařazen v kategorii: Antivirové šátky

 

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
PJ Avatar autora Antivirový šátek 6.11.2020 14:01
V návodu píšete, že šátek s nanomembránou můžete používat donekonečna, mnohokrát prát apod. Stránky výrobce nanomembrány mluví pouze o několika ( 5 až 10 vyprání ) a to maximálně. Pokud je mi známo, žádný z výrobců nanomembrány neuvádí více jak 14ti denní použití. Nanomembrána je křehká a rozhodně ji nelze používat stále při garanci zachycení max. počtu viru COVID-19.
K Avatar autora Šatek nano space 2.11.2020 18:00
Zklamani....hned pri prvnim pouziti praskla,dotahovaci gumicka To by se za tuto cenu opravdu stat nemelo.
L Avatar autora 2.11.2020 19:50
Dobrý den, souhlasíme s vámi, prosím vyplňte reklamační formulář a zašlete nám fotografii. Obratem vám pošleme nový šátek a budeme řešit situaci se švadlenkami. Rozhodně neplatíme za kvantitu ale za kvalitu. Hluboce se vám omlouvám! Lucie z nanoSPACE
K Avatar autora Šatek nano space 2.11.2020 18:00
Zklamani....hned pri prvnim pouziti praskla,dotahovaci gumicka To by se za tuto cenu opravdu stat nemelo.
PZ Avatar autora 28.10.2020 11:55
Šátek je velmi příjemný a praktický. Dobře sedí na obličeji, dobře se v něm dýchá. Bohužel, "univerzální" velikost je vhodná spíše pro drobnější obličeje. Mužské části rodiny je šátek malý - úzký, takže ho bohužel pánové nemohou používat. Možná by stála za úvahu nabídka šátků ve větších velikostech.
O Avatar autora Náhradní drátek 21.10.2020 22:20
Dobrý den, je součásti šátku i náhradní drátek? Děkuji.
D Avatar autora schnutí 2.10.2020 14:33
Dobrý den, překvapilo mě, jak pomalu šátek po ručním praní schne. Po 9 hodinách na sušáku byl mokrý jako po umytí. 1/ Vadí, když to po ručním praní dám odstředit samotné do pračky? 2/ Píšete, že lze nechat schnout na topení, ale předpokládam, že musí být vypnuté, když šátek nesmí jít ani do sušičky. 3/ Pro ujištění: když po použití večer nevyperu ručně, ale jen vydesinfikuji alkoholovou desinfekci zvenku i zevnitř, je to ok v kontextu antivirové ochrany? Pral bych to třeba co 3-4 dny? Moc Vám děkuji za radu. :)
PP Avatar autora Vlak 24.9.2020 22:36
Nedoporučuju se šátkem dobíhat na vlak. Nanomembrána je zřejmě docela funkční, protože jsem doběhl na vlak a uvnitř jsem málem zkolaboval, dýchal jsem jak na osmitisícovce, a to jsem zdravý relativně mladý člověk. Ergo, domnívám se, že pro rizikové lidi s problémy s dýcháním není tenhle šátek úplně nejvhodnější. Je to pro ně vlastně takový neřešitelný problém - přes respirátor, který je ochrání, se špatně dýchá ... dobře se dýchá přes obyčejné roušky - ty je ale zase neochrání.
M Avatar autora Rozměry šátku 12.9.2020 17:02
Dobrý den, zajímaly by mne rozměry šátku ve verzi pro dospělé. Tuto informaci jsem nenašla. Předem děkuji za odpověď.
N Avatar autora Rozměry 21.9.2020 09:59
Dobrý den, rozměry jsou uvedeny: Šátek: 32 x 27 cm, Filtr: 15 x 21,5 cm
Avatar autora Kdy budou naskladněny černé šátky? 12.9.2020 17:00
Dobrý den, vím, že jste teď zahlceni, ale určitě je nás víc, koho by to zajímalo :-) Díky za to, co děláte, K.
OR Avatar autora 3.9.2020 10:23
Dobrý den mohu se zeptat zda budou vyráběny šátky i jiných barvách než v černé. Předem děkuji Olina
LK Avatar autora Barvy 3.9.2020 10:27
Dobrý den, v současné době nabízíme šátky v barvě šedé, modré, růžové a černé a s nápisem. Další barvy momentálně neplánujeme.
P Avatar autora Rozdíl mezi rouškou a šátkem 3.9.2020 07:01
Přeji dobrý den, prosím, jaký je rozdíl mezi filtrem v nano šátku a v nano roušce? Narážím na to, že rouška je jednorázová a šátek ne. Děkuji
LK Avatar autora Rozdíl mezi rouškou a šátkem 3.9.2020 10:30
Dobrý den, v šátku je jiná membrána než ve všech rouškách, které nabízíme. Jedná se o pratelnou membránu, kterou najdete například v nano filtrech BreaSAFE.
P Avatar autora Rozdíl mezi rouškou a šátkem 3.9.2020 07:01
Přeji dobrý den, prosím, jaký je rozdíl mezi filtrem v nano šátku a v nano roušce? Narážím na to, že rouška je jednorázová a šátek ne. Děkuji
LK Avatar autora Rozdíl membrány 21.9.2020 10:01
Dobrý den, jedná se o jiného výrobce membrány.
K Avatar autora Velkost satku 10.8.2020 08:50
Dobry den, aky je prosim obvod satku resp. maximalny obvod? Samozrejme chapem, ze prilnavost sa upravi stiahnutim, ale ide mi o to, aby som ho vobec pretiahla cez hlavu ;-) Cize max. obvod satku ako celku pri zrolovani (podla navodu zrolovat - pretiahnut cez hlavu) Dakujem
M Avatar autora dotaz na dostupnost 7.8.2020 11:42
Dobrý den, v poslední době jsou dostupné šátky a filtry "nastřídačku" nejde tedy realizovat jako jednu objednávku. Není možná forma předobjednávky, nebo objednávky jako celku a expedice až po neskladnění všeho požadovaného?
LK Avatar autora dotaz na dostupnost 9.8.2020 13:44
Dobrý den, bohužel možnost předobjednávky není, v úterý by snad měly být k dispozici všechny barvy :-)
DM Avatar autora zdravotní nezávadnost 29.7.2020 18:23
Dobrý den, podstoupili prosím šátky nějaké testy zdravotní nezávadnosti? Kožní dráždivost, cytotoxicita apod. Děkuji DM
LK Avatar autora zdravotní nezávadnost 9.8.2020 13:50
Dobrý den, antivirové šátky se vyrábějí z materiálu coolmax, který je standardním textilním materiálem na výrobu oblečení do extrémních teplot, tudíž je již testován a splňuje vše pro bezpečný kontakt s pokožkou. Membránu používáme stejnou, která se používá na respirátory BreaSAFE a samozřejmě veškerými testy musela být podrobena, aby prošla certifikacemi.
K Avatar autora Dostupnost? 24.7.2020 20:13
Dobrý deň, budete naskladňovať teraz niekedy čierne šátky? Ďakujem
N Avatar autora Dostupnost? 24.7.2020 20:14
Dobrý den, ano, snad během příštího týdne.
PD Avatar autora Pocet pracich cyklu 9.5.2020 18:26
Dobry den, pri jemne peci dle navodu, kolik prosim doporucujete pracich cyklu nez satek ztrati svoji ucinnost? Dekuji Petra Doksanska
N Avatar autora Pocet pracich cyklu 12.5.2020 10:01
Po 30-50 pracích cyklech pomalu začne ztrácet filtrační schopnosti o pár procent.
J Avatar autora Velikost filtru 8.5.2020 14:39
Chápu dobře. že, nanofitrační vrstva není v celé látce, ze které je šátek ušitý, ale jenom někde před nosem a ústy?
N Avatar autora Velikost filtru 8.5.2020 17:39
Dobrý den, nanovlákenný filtr je pouze v oblasti nosu a úst.
M Avatar autora nanofiltr 1.5.2020 13:28
Dobrý den, jak velký je nanovlákenný filtr v roušce a je zaručena těsnost, aby vir nepronikl kolem filtru? A jak to, že je je nanovlákenný filtr pratelný, když jinak jsou nanovlákenné roušky jednorázové a nesmí se promočit?
L Avatar autora nanofiltr 3.5.2020 21:45
Dobrý den, filtr je veliký 20x10cm. Šátek je potřeba dobře vytvarovat pomocí drátku a zajistit gumičkou. Jedná se o rozdílné provedení, nanovlákenná membrána v šátku je chráněna látkou, zatímco nano rouška je z netkané textilie, pokud ji vyperete, zničí se celá rouška.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
128x
4
9x
3
3x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 6.5.2021
+ pohodlné nošení

5
Avatar autora | 1.5.2021
+ lehkost,skladnost,sedí skvěle na obličeji.
- je v ňem horko,ale asi jde o zvyk.Jinak nic jiného.

5
Avatar autora | 20.4.2021
Nerada píšu recenze
5
Avatar autora | 7.4.2021
perfektní
5
Avatar autora | 6.4.2021
+ na procházku ven ideální

5
Avatar autora | 4.4.2021
šátek se jednoduše se nasazuje a gumičkou vzadu upevňuje; drátek pro upevnění šátku na nose je lehce vyjímatelný (a tím pádem vyměnitelný); jenom samotný filtr je zašitý v kapse, která není otevírací, takže je jakoby nevyměnitelný, což je podle mého názoru škoda; protože šátek samotný určitě vydrží víc než deklarovaný počet praní, takže lehce vyměnitelný filtr by jistě značně prodloužil životnost celého kompletu
5
Avatar autora | 29.3.2021
Jediná ochrana, která se dá přetáhnout pře vousy. Škoda jen, že nebyla včas exportována do Izraele, tam by to ocenili.
5
Avatar autora | 23.3.2021
Kvalitní Výrobek.
5
Avatar autora | 21.3.2021
Vše v pořádku. Pohodlná ochrana dýchacích cest a člověk se nemusí dusit respirátorem.
5
Avatar autora | 9.3.2021
+ snad první produkt, u kterého sem i nemlží brýle
+ membrána je mnohem příjemnější (před ústy) než respirátor či rouška
+ není problém s vousy (jako u roušek, respirátorů atd.)
+ obchode dodávané prohlášení o funkčnosti, účinnosti + výsledku dTestu na FFP2
+ příjemný materiál (venku i vně šátku)
+ výměnné nosní klipy
- šátek částečně brání otáčení hlavy (doprava/doleva)

4
Avatar autora | 9.3.2021
Česká firma
5
Avatar autora | 6.3.2021
Jsem ráda, že se šátek může prát, to je pro mě největší výhoda..
5
Avatar autora | 5.3.2021
V dnešní době by mělo cokoliv z nanomateriálu mít větší reklamu aby se nestávalo, že vás prodavači vykáží z obchodu protože nemáte respirátor
5
Avatar autora | 4.3.2021
+ pohodlné nošení a jednoduché použití

5
Avatar autora | 4.3.2021
+ ochrana

5
Avatar autora | 2.3.2021
+ splňuje FFP2

3
Avatar autora | 2.3.2021
nenbrana sa roztrhla už po 5 praní......v nenbrane je díra cez celú šírku nembraní (škoda že nejde pridat fotka)....prací program bol použitý 30 minutový cyklus o teplote 30 stupňú, prané bez pracího prášku .........ted musím nejak dostat do kapsy nový filtr, ktorý bude taky opäť čosi stát...........po veľkom nadšený a podpore českého prodejce, prišlo docela veĺké sklamaní
5
Avatar autora | 2.3.2021
lepší než respirátor a nazatěžuje zemi jako jednorázové respirátory
5
Avatar autora | 1.3.2021
Dobře se nosí,jen se láme upevňovací klips na nos.
5
Avatar autora | 27.2.2021
+ tento šátek vše odstartoval, byl zakoupen pro manžela a od té doby jsme koupili dalších 5 šátků i pro zbytek rodiny. To si myslím, že mluví za vše...

5
Avatar autora | 18.2.2021
+ Přijemný při nošení, ve srovnání s rouškou se tolik nemlží brýle.

5
Avatar autora | 5.2.2021
komfortní a poskytující bezpečí
5
Avatar autora | 4.2.2021
Super výrobek
5
Avatar autora | 29.1.2021
+ Kvalitně ušitý šátek, celkově jsem velmi spokojená
- Kdyby byly filtry vyměnitelné jako u konkurenční Purtany, nanoSPACE by rozdrtil trh :)
- Berte to prosím jako podnět k zamyšlení :)

5
Avatar autora | 26.1.2021
+ těsní

5
Avatar autora | 16.1.2021
Nosíme brýle a proto jsme si tento produkt vybrali a jsme spokojeni :)
5
Avatar autora | 11.1.2021
pohodlný
5
Avatar autora | 9.1.2021
+ kvalita

4
Avatar autora | 4.1.2021
Je mozno dat do kapsy s sebou
3
Avatar autora | 3.1.2021
+ Pěkný design
+ Dobře drží
+ Lépe drží bez plíšku na nose , než s ním, takže po vyprání jsem ho již ani nevracela do tunýlku
- Nutnost vyndavat plíšek na nos
- Nedá se přes to dýchat

Líbí se mi, že po použití stačí prý postříkat ethanolem a prát jednou týdně. Obtížně se přes to dýchá. Na kratší cestu MHD to ještě jde, ale celý den bych v tom být nemohla. Těžko říct, jak moc dobře to postřik ethanolovým roztokem opravdu vyčistí. Před prvním praním jsem vyndala plíšek na nos a protože jsem byla líná ho do tunýlku vracet, nosím to bez něj a i tak to dobře drží, skoro bych řekla, že lépe. V balení byly i náhradní plíšky, prý praskají, což se mi za ten týden nestalo. A kde je jim teď konec, nevím. Takže jako něoc, co má člověk stále k dispozici venku a dá se to rychle nandat dobré, na delší nošení to není. Je tam ale před pusou a nosem dost místa, nijak to neškrtí, ale mám pocit, že pak prostě dýchám jen to, co pod tím mám vydýcháno, že vzduch moc skrz nejde.
5
Avatar autora | 22.12.2020
- brzdička nedrží.

5
Avatar autora | 16.12.2020
Kvalitně ušitý antivirový šátek, dobře se nosí, opakované použití. Doporučuji.
5
Avatar autora | 14.12.2020
+ Snadné dýchání přes šátek
+ Trochu tlačí klip na nose

5
Avatar autora | 13.12.2020
+ - dobre se nosi
+ - snadna udrzba
+ - a diky vyjimatelnemu nosnimu klipu se da dobre prat bez obav, ze se klip poskodi

5
Avatar autora | 13.12.2020
Zatím se zdá, že je velmi efektivní v obraně před nákazou covidem.
5
Avatar autora | 12.12.2020
příjemné na nošení díky super materiálu, snadná údržba, oceňuji vyměnitelnost nosního proužku
5
Avatar autora | 12.12.2020
+ Nejlepší a nejpohodlnější řešení v současné situaci. Bez problémů se vněm dá být i dlouhou dobu - vlak, letadlo atp...

5
Avatar autora | 10.12.2020
jsem aktivní členka KČT - nákrčník a rouška v jednom - výhoda DOPORUČUJI všem lidem
4
Avatar autora | 10.12.2020
+ Příjemný materiál, dobré upevnění
- Horší prodyšnost v zátěži (3. patro po schodech) a v interiéru je v ní horko.

5
Avatar autora | 9.12.2020
+ opravdu funkční a příjemný při nošení

5
Avatar autora | 7.12.2020
+ i pro alergiky

5
Avatar autora | 24.11.2020
+ Pěkně přilehne kolem nosu, takže se nerosí brýle
- Dýchání v uzavřeném prostoru je horší, je v něm teplo

5
Avatar autora | 23.11.2020
Objednala jsem si šátek již podruhé. U prvního se mi sice po týdnu zlomil nosní klip ale to jsem si nějak opravila. Proto jsem si teď objednala šátek s vyměnitelným klipem. Hlavní pro mě bylo, že se mi při používání šátku nezamlžovaly brýle jako u roušek. Navíc mi vyhovuje údržba šátku díky desinfekci. Šátek nikde neškrtí, nezařezává se a jednoduše se nasazuje.
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ krásně sedí na obličeji, je příjemný na pleti

5
Avatar autora | 22.11.2020
změnila se ku prospěchu kvalita "nosního úponu", jen ta strašná cena.
5
Avatar autora | 20.11.2020
+ je prodyšný a chrání

5
Avatar autora | 15.11.2020
Velká spokojenost.
5
Avatar autora | 13.11.2020
Stejné hodnocení jako u śátku modrého.
5
Avatar autora | 13.11.2020
+ Kvalita a certifikace

5
Avatar autora | 13.11.2020
+ náhradní plíšek

4
Avatar autora | 12.11.2020
Šatek je skvělý, dá se v tom normálně dýchat ale drátek, který drží ten šatek na nose, v první den se ulomil :(
5
Avatar autora | 10.11.2020
Velmi praktické
5
Avatar autora | 9.11.2020
prodyšná a věřím jí
5
Avatar autora | 8.11.2020
+ Pohodlné nošení a údržba

5
Avatar autora | 7.11.2020
+ Šátek je dobře prodyšný
+ Šátek drží na nose a brýle se proto nerosí

5
Avatar autora | 7.11.2020
Výrobek splnil moje představy jsem spokojená
5
Avatar autora | 7.11.2020
+ Funguje

5
Avatar autora | 7.11.2020
Skvělé sedí, Dobře se udrzuje
5
Avatar autora | 3.11.2020
+ Mám krátce, ale zdá se, že si budeme rozumět.
- Po příchodu z venku do tepla může být pod šátkem dost dusno.

Šátek se nosí pohodlněji než rouška. Obzvlášť v případě, že nositel má vousy. Ty v podstatě bezpečné nošení roušky znemožňují. Pod šátkem je vše skryto a díky volnějšímu prostoru se lépe dýchá.
5
Avatar autora | 31.10.2020
+ Dobře sedí, snadno a rychle se nasazuje a můžu mít jen tak na procházce nebo ve městě, když nepotkávám moc lidí a potřebuju zakrýt ústa a nos jen občas, zároveň mi i nefouká na krk.
- Nosní klip opravdu moc dlouho nevydrží a zlomí se, máme šátky dva a u jednoho se o týdnu používání zlomil, druhý zatím drží. Každopádně mi nedává smysl to vyměňovat, stejně by se to zlomilo zase a poměrně dobře drží i bez klipu.

5
Avatar autora | 31.10.2020
+ Funkční výrobek

5
Avatar autora | 30.10.2020
Nosí se příjemně a snad i funguje proti baktériím
4
Avatar autora | 29.10.2020
+ lehký
+ prodyšný
- trochu tlačí přes nos
- upevňovací klip na nos by mohl být delší a pevnější

Se šátkem jsem celkově spokojený, vadí mi jen drobné detaily. Střih by mohl být více ergonomický v oblasti nosu, když si šátek upevním tak, aby nesklouzával, látka trochu tlačí přes nos (a to nemám žádný frňák). Možná by pomohl pevnější a delší upevňovací klip na nos, aby nebylo potřeba tolik utahovat šňůrku.
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ příjemné a pohodlné nošení , rychlá manipulace, doporučuji!
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ dobře sedí na nosu i při volném utažení
+ docela dobře vypadá
- cena
- výdrž pouze 30-50 praní
- nemožnost ověřit funkčnost

šátek dobře sedí díky tvarovacímu plíšku
5
Avatar autora | 26.10.2020
+ Pohodlí
- Drátek se láme

5
Avatar autora | 25.10.2020
.
5
Avatar autora | 24.10.2020
Výhodu oproti roušce je,že se dá použít jako šála pokud je chladno.Dobře se udržuje. Největší výhoda : opětovné použití.
5
Avatar autora | 24.10.2020
v pořádku
5
Avatar autora | 24.10.2020
+ dobré zpracování

5
Avatar autora | 22.10.2020
+ pěkný

5
Avatar autora | 20.10.2020
praktický na sportovní aktivity, vždy po ruce, vlastně na krku :-)
4
Avatar autora | 20.10.2020
venku v chladnějším počasí v pořádku, ale když je tepleji (nebo např. v obchodě), tak se pod ní potím a hůře se dýchá
5
Avatar autora | 20.10.2020
+ Kvalitní materiál i provedení
+ Zajímavý design
+ Velice pohodlné. Pohodlnější a praktičtější než rouška / respirátor
+ Snad funkční. Ale zde prostě musím důvěřovat :-) Ale ta filtrační vložka vypadá důvěryhodně.

5
Avatar autora | 19.10.2020
+ Šátek vypadá stejně jako na obrázku

5
Avatar autora | 18.10.2020
Nebyl pro mne, ale můj modrý je skvělý.
5
Avatar autora | 17.10.2020
+ Velmi praktický, elegantní šátek.

5
Avatar autora | 15.10.2020
+ Dobře vypadá a dobře se nosí.
- Šňůrka na jedné straně nebyla přišitá.

5
Avatar autora | 14.10.2020
+ Na nošení příjemný, praktický a snad ochrání...

5
MH Avatar autora | 14.10.2020
Šátek jsem koupil své 87 leté mamince. Dnes nám dorazil, a už jak si ho maminka nasadil, tak bylo jasné že je to v pohodě. Pěkně ji sedí, jednoduše se nasazuje a sundává. Přesně to, co člověk jejího věku potřebuje, nikde netahat a nehledat roušku a mít ochranu úst a nosu vždy připravenou. A druhá přidaná hodnota v tomhle hnusným počasí, nefouká na krk. Hodnotím maximálně pozitivně a jsem moc rád, že jsem mamince objednal a vím, že je opravdu chráněná i proti těm "nosáčů", který to nikdy nepochopí a budou nosit roušky pod nosem. Dnes jsem objednal i pro sebe ve verzi F*CK COVID. Díky.
5
Avatar autora | 11.10.2020
+ příjemný materiál, dobře se nosí jednoduchá údržba, jednoduché nasazení neškrtí kvalitní zpracování

doporučuji všem co mají rádi pohodlí a jednooduchost
5
Avatar autora | 10.10.2020
Šátek nosí dcera, která jej hodnotí na čtyři a půl hvězdičky.
5
Avatar autora | 9.10.2020
+ praktičnost nošení, lehká udržba

5
Avatar autora | 6.10.2020
Výhoda - možnost opakovaného využití po vyprání šátku
5
Avatar autora | 6.10.2020
Dobře se v něm dýchá, když už je na krku, snadno se nasazuje a sundává při vstupu a odchodu.
5
Avatar autora | 5.10.2020
+ pohodlný, dobře se nosí

5
Avatar autora | 5.10.2020
Lehký, na obličeji příjemný, zatím jednou vyzkoušen, dobře se nosí.
5
Avatar autora | 4.10.2020
Stoprocentní spokojenost.
5
Avatar autora | 2.10.2020
+ produkt dobře sedí a dýchá se pod ním mnohem lépe než pod rouškou

5
Avatar autora | 30.9.2020
+ Prodyšný, dobře drží a neklouže.

5
Avatar autora | 29.9.2020
Super ochrana před viry. Pro nastupující podzimní dny perfektní.
5
Avatar autora | 28.9.2020
pohodlnost nošení, spolehlivá ochrana
5
Avatar autora | 27.9.2020
+ TOP PRODUKT,vřele doporučuji

Asi moje nejoblíbenější ochraná antibakteriálni pomůcka.Jen moc prosím,snažte se vylepšit nosní klip
5
Avatar autora | 27.9.2020
jemný, prodyšný, příjemný materiál, šátek doplněk částí, ve které je látka s nanovlákny
5
Avatar autora | 24.9.2020
+ Hezký šátek

5
Avatar autora | 21.9.2020
Příjemný materiál.
4
Avatar autora | 21.9.2020
pohodlné nošení, škoda, že nejde filtr vyměnit
5
Avatar autora | 17.9.2020
velikost je tak mezi M-L
5
Avatar autora | 15.9.2020
+ prodyšný, dobře drží

5
Avatar autora | 13.9.2020
+ skvěle sedí, dobře vypadá

5
JT Avatar autora | 12.9.2020
spokojen jsem velice, nic méně první co se zlomilo byl vložený hliníkový pásek přesto že jsem činil dle návodu.
5
Avatar autora | 11.9.2020
+ Dá se přes něj dýchat lépe než přes roušky, které jsme si šili doma.

5
Avatar autora | 8.9.2020
Kvalita.
5
Avatar autora | 7.9.2020
Popis produktu odpovídá realitě. Dobrý šátek/filtr. Spokojenost!
5
Avatar autora | 2.9.2020
+ mnohostrannost využití

4
Avatar autora | 17.8.2020
Zatim jsem nevyzkoysela
5
Avatar autora | 16.8.2020
Lehky,vzdusný a větší nano filtr.
5
Avatar autora | 23.7.2020
+ Skvěle zpracování
+ Lze opakovaně ručně prát
+ Antivirový šátek v sobě má nanovlákennou membránu
+ Vyrobeno v České republice
+ Funkční materiál Coolmax - vhodný do extrémního tepla i zimy
+ Vhodný pro alergiky
+ Nanočástice stříbra s antimikrobiálním efektem
+ Univerzální velikost
+ vhodný na sport i každodenní nošení

5
Avatar autora | 23.7.2020
+ Skvěle zpracování
+ Lze opakovaně ručně prát
+ Antivirový šátek v sobě má nanovlákennou membránu
+ Vyrobeno v České republice
+ Funkční materiál Coolmax - vhodný do extrémního tepla i zimy
+ Vhodný pro alergiky
+ Nanočástice stříbra s antimikrobiálním efektem
+ Univerzální velikost
+ vhodný na sport i každodenní nošení

5
LB Avatar autora | 21.5.2020
jSEM SPOKOJEN .JENOM TÁ CENA BY MOHLO BÝT LEVNĚJŠÍ