Akční balíček - 5ks ústenek s 5% slevou

RS_201505

Antivirová ReSpimask s nanovlákennou membránou je nejúčinnější ochranou na trhu před nebezpečnými viry, bakteriemi, plísněmi a dalších škodlivých látek. Vyberete si libovolnou kombinaci ústenek. Při objednávce napište Váš výběr do poznámky.

Více informací

233,00 Kč s DPH

Skladem - odeslání následující pracovní den

  Oboustranná ochrana a komfort

  Extrémně hustá nanovlákenná membrána zachycuje veškeré biologické hrozby, jako jsou viry, prach, alergeny nebo smog. Ústenky spolehlivě chrání před chřipkou, ale i jinými nemocemi, jako je ebola nebo tuberkulóza (dochází k záchytu veškerých částic ≥ 0,025μm). Přesto ale zůstávají perfektně prodyšné a umožňují snadné dýchání. Díky přilnavé obrubě zajišťují nejen absolutní ochranu před okolním prostředím, ale i perfektní komfort pro uživatele. Ústenka chrání jak nositele před okolním prostředím tak i okolí před nositelem ústenky. Při navlékání ústenek je potřeba dodržovat přísnou hygienu, proto ústenky nandavejte na tvář pouze s čistýma rukama nebo dojde k infkaci zevnitř.

  Bezpečnost

  Nanotkanina užitá v ústenkách je českým patentem a byla testována několika renomovanými laboratořemi jako EMPA (Švýcarsko), VUT (ČR) či Nelson Laboratories.

  Žádné chemikálie

  Ústenky Respilon s nanovláknem fungují na principu mechanické bariéry. Nejsou zde použity žádné chemické látky nebo nanočástice stříbra, které by byly při užívání vdechovány.

  ReSpimask Vás ochraní před:

  - smogem

  - alergeny

  - pyly

  - bakteriemi (angína)

  - viry (chřipka, ebola, neštovice)

  - plísněmi

  Využijte ReSpimask:

  - v čekárně u doktora

  - v kanceláři

  - v porodnici

  - při cestování

  - při zahradničení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: