Respirátory BreaSAFE

Respirátory BreaSafe s filtrační účinností FFP3 dle evropské normy EU EN 143:2001, který je navržen pro pohodlné užívání při náročné fyzické aktivitě i pro každodenní použití. Je vhodný pro práci v prašném prostředí, s organickými rozpouštědly, ale i na ochranu před alergeny, viry a bakteriemi. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zac...

Respirátory BreaSafe s filtrační účinností FFP3 dle evropské normy EU EN 143:2001, který je navržen pro pohodlné užívání při náročné fyzické aktivitě i pro každodenní použití. Je vhodný pro práci v prašném prostředí, s organickými rozpouštědly, ale i na ochranu před alergeny, viry a bakteriemi. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nanočásticím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto uživatelé mohou respirátor používat opakovaně a přečkat s ním ve zdraví a v pohodě i případnou několikatýdenní epidemii závažného respiračního onemocnění.

Upozornění: Momentálně ústenky a respirátory nejsou skladem. Naskladňovat budeme během tohoto a příštího týdne. Prosíme všechny o trpělivost, pro velký zájem není v našich silách odpovědět na všechny vaše dotazy. Věřte, že pracujeme na 150 % a snažíme se k vám produkty dostat v co nejkratší dobu. 

Zobrazit

Respirátory BreaSAFE 

-->